Biz Kimiz?

Firmamız , MPT PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ dünyada konusunda çok iyi tanınan, üretici  Amerikan firması Soilmoisture Equipment Corp.in tek Türkiye temsilcisidir. Toprak, su, hava, gübre vb. konularda tarımsal, çevre, biyoloji vb. bilim alanlarında araştırıcılara ve bilim insanlarına, laboratuvar çalışmalarında hizmet vermek ve ekipman temini amacıyla kurulan şirketimiz her geçen gün genişleyen ürün yelpazemiz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile daha uzun yıllar sizlerin araştırma, laboratuvar ve çalışmalarınızda güvenilir, yardımcınız ve çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.

Dağıtım ağımız artık şirketimiz bünyesinde çalışan konusunda uzman personelimiz ile gerçekleştirilecek olup hedefimiz her konuda sizlere sınırsız, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmanın yanı sıra ,yaşanan sorunlarda , sorun çözümüne yönelik hızlı müdahale amacıyla bu görevi almış bulunmaktayız. Firmamız tarım, çevre, toprak,su vb. bir çok laboratuvar alt yapısını tamamlamaya veya  yeniden kurulmasına yönelik hem bilgi birikimine, hem uzman personele ve hem de ekipman sağlama konusunda sınırsız olanaklara sahiptir. Bu konuda bize rahatlıkla güvenebilirsiniz. Sizlere söz konusu bilim dallarında ve tesis etmek istediğiniz her türlü alt yapının kurulmasında danışmanlık verebiliriz.

Şirketimiz prensip olarak sizlere sadece ürün satmayı değil sattığımız ekipmanlar ile sonuna kadar sizinle beraber olmayı taahhüt etmektedir.

Satış sonrası ekipmanların montajı dahil eğitim, yöntem geliştirme, teknik servis ve düzenli bakımları, cihazların kalibrasyonları ve validasyonları şirketimizin öncelikli görevleri arasındadır. Müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliklerimiz arasındadır. Kendimizi sürekli yenilemek ve hızla gelişen teknolojiyi takip etmek  olmazsa olmamızdır.

Şirketimizin  ilgilendiği alanlar Toprak , Su ve Hava öncelikli olmak üzere bitki,toprak, yaprak ve  sulama suyu ile ilgili bütün analizlere ait cihazlar, toprakların fiziksel, kimyasal, biyolojik ve verimlilik özelliklerinin belirlenmesine yönelik alet ekipman ve cihazlar, gübre analizlerine yönelik her türlü ölçüm cihazı,  çevre ile ilgili bütün analizlerin yapılmasında kullanılan alet ve ekipmanlar, cihazlar,  gıda , kimya, biyoloji,  biyoteknoloji, biyokimya vb. araştırma konularında kullanılan her türlü alet ve ekipman konusunda şirketimiz haftanın her günü sizlerin hizmetinizdedir.

En iyi malzeme ve teknolojiler ile üretim yapıyoruz.